Kontakt

contact-icon 

Zapisz się do ZNP

legznp

Do pobrania

Pliki do pobrania 

Print

Regulacja płac pracowników administracji i obslugi

on . Posted in Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi

saioInformujemy, że w październiku rozpoczęła się regulacja płac pracowników administracji i obsługi gdyńskich placówek oświatowych. W wyniku negocjacji płacowych pomiędzy stroną związkową a organem prowadzącym ustalono, że:

- na podwyżki wynagrodzeń dla pracowników administracji i obsługi szkół i placówek od 1 września 2015 r. przeznacza się kwotę 100,00 zł brutto do wynagrodzenia zasadniczego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy oraz kategorii zaszeregowania, proporcjonalnie do wymiaru zatrudnienia pracownika.
- kolejne zmiany wynagrodzeń dla pracowników administracji i obsługi szkół/placówek będą przedmiotem negocjacji w roku 2016.

Print

Wybory w Sekcji za nami

on . Posted in Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi

saio12 marca 2014 r. w siedzibie Zarządu Oddziału odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze członków Sekcji Pracowników Administracji i Obsługi. Członkowie Sekcji wybrali: nową Przewodniczacą Sekcji, nowy zarząd, delegatów na oddziałową konferencję sprawozdaczo - wyborczą i zebranie Okręgowej Sekcji PAiO oraz członka Oddziałowej Komisji Rewizyjnej.

Przewodniczacą Sekcji na kolejną kadencję wybrano kol. RENATĘ TELECKĄ.

Członkami Zarządu Sekcji zostali: kol. STANISŁAWA JUSZCZYK, kol. DARIUSZ FIERKE, kol. ANNA ROHDE, kol. GRAŻYNA RUMIŃSKA

Delegatami na oddziałową konferencję sprawozdaczo - wyborczą zostali: kol. RENATA TELECKA, GRAŻYNA RUMIŃSKA i IWONA CIESIELSKA

Członkiem OKR została wybrana  kol. DANUTA BOJĘĆ

Gratulujemy!

 

Print

O Sekcji

on . Posted in Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi

saioSekcja Pracowników Administracji i Obsługi w Gdyni zrzesza blisko 100 pracowników tej grupy zawodowej. Pracownicy administracji i obsługi są członkami ognisk w swojej placówce i jednocześnie członkami Sekcji. W naszym Oddziale nie wyznaczono stałych spotkań wszystkich członków Sekcji, są one zwoływane w razie potrzeby. Natomiast Zarząd Sekcji spotyka się zgodnie z przyjętym harmonogramem. Przewodnicząca Sekcji jest, zgodnie ze Statutem, członkiem Zarządu Oddziału.

REGULAMIN SEKCJI (przyjęty przez ZG ZNP w 2011 roku)

 

Print

Co dalej z ponadzakładowym układem zbiorowym?

on . Posted in Sekcja Pracowników Administracji i Obsługi

saio22 stycznia w siedzibie Oddziału miało miejsce spotkanie konsultacyjne członków Sekcji Administracji i Obsługi, którzy zastanawiali się nad propozycjami zmian do ponadzakładowego układu zbiorowego dla tej grupy zawodowej. Poddano szereg propozycji i sugestii, związanych z etatyzacją w kuchniach, aktualizacją układu zbiorowego oraz wpisaniem do tego dokumentu nowych stanowisk. Członkowie Sekcji wypowiadali się także o probelmamch swoich placówek, współpracy z Prezesami Ognisk i dyrektorami szkół i przedszkoli.

Efektem spotkania są rekomendacje dla Zarządu Oddziału, który ma wkrótce przystąpić do negocjowania zmian w Ponadzakładowym Układzie Zbiorowym.

Joomla Templates by MightyJoomla