Kontakt

contact-icon 

Zapisz się do ZNP

legznp

Do pobrania

Pliki do pobrania 

Print

Spotkanie wigilijne Sekcji

on . Posted in Sekcja Emerytów i Rencistów

DSC 000417.12.2015 odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Gdyni. Imprezę uświetnił wspaniały, jak zawsze, zespół wokalny Sekcji - "Gdynianki", wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój. Nie było końca życzeniom: wszystkiego najlepszego na święta i nowy rok. Prezes Ewa Biernacka życzyła związkowym seniorom radości, uśmiechu i zdrowia w nadchodzącym roku. WESOŁYCH ŚWIĄT!

Print

XIII Pomorski Zlot Seniora ZNP w Słupsku

on . Posted in Sekcja Emerytów i Rencistów

04217 września grupa gdyńskich seniorów z oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów Rencistów wzięła udział w XIII Pomorskim Zlocie Seniora ZNP w Słupsku. Po przyjeździe do Słupska w towarzystwie wyznaczonego przez słupską Sekcję opiekuna - p. Janusza, zwiedziliśmy Muzeum Pomorza Środkowego (z fantastyczną i unikatową wystawą dzieł Witkacego), poewangelicki kościół z kryptami oraz zabytkowy młyn. Następnie przed niedalekim Spichlerzem Richerta odbyło się uroczyste otwarcie Zlotu.  Otwarcia dokonała Prezes Okręgu kol. Elżbieta Markowska, przypominając że tegoroczny Zlot zbiega się z 75. rocznicą powstania TON. Po okolicznościowych przemówieniach przedstawicieli władz Słupska i Ustki (miast - organizatorów Zlotu) obejrzeliśmy spektakl przygotowany przez uczniów gimnazjum z Ustki.

Zlotowa zabawa odbywała się nieopodal, nad urokliwym kanałem Słupi. Wyśmienite menu i doskonała zabawa przy żeglarskich rytmach byłą poprzedzona prezentacją z okazji rocznicy TON. Na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymali jabłka - prezent od Sekcji w Ustce i Słupsku.

Dziękujemy koleżankom i kolegom ze Słupska i Ustki za wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Fotografie ze Zlotu można obejrzeć w naszej galerii.

Print

Spotkania Sekcji

on . Posted in Sekcja Emerytów i Rencistów

Spotkania Sekcji odbywają się w czwartki od 10.00 do 12.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Gdyni, ul. 3. Maja

Obecnie (2013) Sekcja skupia blisko 140 emerytowanych nauczycieli i pracowników oświaty, którzy spotykają się we czwartki w siedzibie GCOP. Oświatowi seniorzy ciekawie spędzają czas wspólnie uczestnicząc w licznych imprezach zlotach, wycieczkach, balach i przedstawieniach, oraz organizując odczyty, wieczorki poetyckie i pogadanki z ciekawymi ludźmi; spotykają się również z okazji świąt, Dnia Kobiet i Dnia Edukacji Narodowej. Członkowie Sekcji aktywnie działają w związkowych zespołach Zespole Gdynianki i chórze Sonata znanym szerszej publiczności z występów na terenie całego Trójmiasta

Print

Po wyborach w Sekcji

on . Posted in Sekcja Emerytów i Rencistów

wybory seir20 marca 2014 r. w siedzibie GOCP przy ul. 3. Maja odbyło się sprawozdawczo - wyborcze zebranie Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów. W czasie zebrania członkowie Sekcji udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi, wybrali nową Przewodniczacą, zarząd oraz delegatów. Ustępująca przewodnicząca i zarząd otrzymali brawa i podziękowania za wytężoną pracę w ciągu ostatnich 4 lat.

Przewodniczącą Sekcji w kadencji 2014 - 2018 została wybrana kol. BARBARA ANDRZEJEWSKA.

Gratulujemy!

Joomla Templates by MightyJoomla