Kontakt

contact-icon 

Zapisz się do ZNP

legznp

Do pobrania

Pliki do pobrania 

Print

110 lat ZNP

on . Posted in Imprezy

image-cb35fd1a8845bdfae8dac3c355791bbacb4a7fbbbd0599ecdc3593d5a13dbe09-V2 października podczas szkolenia oddziałowego w Jastrzębiej Górze odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji 110. rocznicy ZNP. Na spotkaniu obecny był, obok władz związkowych (E. Markowska - Prezes Okręgu ZNP, T. Lewicki - członek ZG ZNP) także wiceprezydent Gdyni - Bartosz Bartoszewicz.

W trakcie spotkania przedstawiono, w formie prezentacji, rys historyczny nauczycielskiego ruchu związkowego. Wręczono także Złote Odznaki ZNP, najwyższe organizacyjne wyróżnienie. W tym roku Złotymi Odznakami udekorowano:

  • Kol. Bożenę Meller
  • Kol. Ewę Juszczak
  • Kol. Marcina Wiśniewskiego

Składając rocznicowe życzenia B. Bartoszewicz podkreślał bardzo dobrą współpracę z gdyńskim ZNP i życzył kolejnych wspaniałych jubileuszy. Podczas swojego wystąpienia nakreślił także zarys strategii oświatowej miasta na kolejne lata.

W swoim wystąpieniu kol. Elżbieta Markowska zaznaczyła, że ZNP zawsze był wierny swoim ideałom i od nich nie odstąpi, ponieważ to właśnie, obok profesjonalizmu, jest znakiem rozpoznawczym Związku.

Kolejnym punktem obchodów 110. rocznicy powstania ZNP była uroczysta kolacja podczas której podzielono rocznicowy tort.

Zdjęcia z uroczystości i szkolenia można zobaczyć w naszej galerii - TUTAJ.

 

 

 

Print

I Pomorski Zlot ZNP - relacja

on . Posted in Imprezy

Garczyn30 maja 2015 r. w Garczynie odbył się I Pomorski Zlot ZNP. Ponad 400 uczestników z całego województwa pomorskiego (w tym 43 z Gdyni) bawiło się uczestnicząc w konkurencjach sportowych, korzystając z uroków jeziora (rejsy żaglówką) oraz spędzając wspólnie czas na łonie natury (piknik, spacer po lesie, rajd pieszy).

Reprezentanci naszego Oddziału zdobyli 3 puchary - za strzelanie z broni pneumatycznej, tor przeszkód oraz przeciąganie liny. Przed rozpoczęciem imprezy gdyńscy związkowcy zwiedzili Muzeum Ziemi Kościerskiej z jedynym w Polsce Muzeum Akordeonu.

Zlot był też okazją do sprawdzenia nowych strojów reprezentacyjnych naszego Oddziału - niebieskie kamizelki z logo ZNP i napisem Gdynia zakupione zostały na manifestacje, zloty i inne imprezy związkowe.

Więcej zdjęć w naszej galerii

Print

Bal Karnawałowy ZNP 2015

on . Posted in Imprezy

Bal 201516 stycznia 2015 roku w Hotelu Gdynia odbył się, już po raz 11, doroczny Bal Karnawałowy ZNP. Jak co roku, tak i tym razem wspólnie bawili się członkowie i sympatycy naszego Związku. Tegoroczny bal zainaugurował obchody 110. lecia ZNP w naszym Oddziale.

Print

Pożegnanie Wiceprezydent Ewy Łowkiel

on . Posted in Imprezy

ELowkiel 310 grudnia 2014 roku w czasie zebrania Prezesów Ognisk ZNP, w imieniu członków gdyńskiego ZNP, pożegnaliśmy ustępującą ze swojego stanowiska wiceprezydent Ewę Łowkiel. Pani prezydent przez lata kierowania sprawami oświaty dała się poznać jako doskonały fachowiec i rzeczowy partner w rozmowach.

W czasie uroczystego spotkania wspominano naszą współpracę prezentując zachowane w związkowych kronikach zdjęcia pani Ewy Łowkiel.

Więcej zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Print

Karnawałowy Bal ZNP

on . Posted in Imprezy

bal2W styczniu 2014 r. w Hotelu Gdynia odbył się doroczny Bal ZNP. W imprezie uczestniczyło ponad 130 osób - członków i sympatyków naszego Związku. Członkowie ZNP mogli liczyć na 30% zniżkę w odpłatnoćci za bal. Goście bawili się do późnych godzin nocnych przy dzwiękach karnawałowej muzyki, wspaniałym jedzeniu i doborowym towarzystwie. Fundatorem toru na bal był Zarząd Oddziału.

Joomla Templates by MightyJoomla