contact-icon

legznp

Patronaty

włącz . Opublikowano w Uncategorised

Zarząd Oddziału jest współfundatorem nagród w następujących konkursach i zawodach sportowych:

• Mistrzostwa Gdyni Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym - Szkoła Podstawowa nr 28 w Gdyni
  • Mistrzostwa Gdyni Pracowników Oświaty w Pływaniu - Gimnazjum nr 3 w Gdyni
  • Mistrzostwa Gdyni Pracowników Oświaty w Siatkówce - Zespół Szkół nr 10 w Gdyni
  • Wojewódzki Konkurs Fotograficzny (nagroda w kategorii - Nauczyciele) - Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni
  • Konkurs Najlepszy Absolwent Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek - konkurs organizowany przez Zarząd Okręgu Pomorskiego ZNP

włącz . Opublikowano w Uncategorised

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszych witryn czuli się bezpiecznie.

Z naszego serwera wysyłamy pliki ciasteczek wyjątkowo. Służą one  odnotowaniu faktu głosowania w prowadzonych ankietach albo wykonaniu przez użytkownika kilkuetapowych czynności.

Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.

W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.

Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron w naszych witrynach.

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia

Joomla Templates by MightyJoomla